100% masové pamlsky sušené mrazem

Představujeme IAMS Naturally masové pamlsky vyrobené ze 100 % masa či ryb, které jsou sušené mrazem. Uchovávají si tak veškeré kvality i chuť masa a podporují zdraví vašeho mazlíčka.

Tyto pamlsky jsou dokonalou volbou pro vás i vašeho mazlíčka. Nejsou totiž jen chutným pamlskem, ale i zdravou odměnou. Jsou vyrobeny z pečlivě vybraných kousků masa a pouze přírodních složek. Jsou bez obilovin a lepku.

IAMS Naturally pamlsky jsou dostupné ve třech lahodných příchutích:

  • 100% kuřecí prsa, s obsahem vysoce kvalitní bílkovin, které pomáhají udržovat silné svaly
  • 100% kachní prsa z prémiových kousků jsou velmi dobře stravitelná
  • Naše receptura se 100% filetem z lososa* je bohatá na omega-6 a omega-3 mastné kyseliny, které podporují zdravou kůži a lesklou srst**

*Příchuť s lososem je dostupná pouze v řadě mrazem sušených pamlsků pro kočky

**tohoto benefitu lze dosáhnout pouze v kombinaci se suchým krmivem IAMS Naturally

Co znamená sušené mrazem?

Konzervování potravin procesem sušení mrazem se provádělo již před stovkami let. U mnoha civilizací se jedná o nejčastěji používaný způsob konzervace potravin pro astronauty. Díky tomuto procesu jsou v našich pamlscích uchované veškeré živiny i lahodná chuť. Vašim mazlíčkům tak určitě zachutnají.

Jakmile je maso připraveno, zmrazí se a umístí do vakua, kde dojde k odstranění vody. Nakonec se vrátí zpět na teplotu okolí, aby jej bylo možné konzumovat.

Pamlsky, které nemají špatný vliv na zdraví.

V našich pamlscích nenajdete nic jiného než 100 % masa či ryb. Neobsahují žádné škodlivé přísady, které by mohly ohrozit zdraví vašeho mazlíčka či jeho štíhlou linii. Protože obsahují pouze čistý a chutný protein, nemusíte se bát je svým mazlíčků dopřávat jako odměnu. Zároveň totiž podporujete jejich zdravý, spokojený a aktivní život.

Co neobsahují...

  • BEZ přidaného cukru
  • BEZ umělých barviv
  • BEZ doplňkových látek
  • BEZ GMO

Hledáte lahodné příchutě
, které si váš mazlíček zamiluje?

Ať už má váš mazlíček rád křupavé či žvýkací pamlsky, pamlsky IAMS Naturally jsou přesně to, co hledáte.